489.00 

Промо-накидки 180×50 см або манишка 180×50 см вважаються найбільш ефективним видом одягу для проведення рекламних акцій.
Група людей у яскравих манишках здалеку привертає увагу перехожих.

SKU: nakidka180x50 Category:

Промо-накидка 180×50 см – найкращий одяг для агітаторів і промоутерів.

Промо-накидки 180×50 см или манишка 180×50 см считаются наиболее эффективным видом одежды для проведения рекламных акций.
Група людей у яскравих манишках здалеку привертає увагу перехожих. Купити промо накидки, на відміну від інших видів агітаційних матеріалів, можна дуже дешево.

Переваги манішок і промо-накидок від нашої компанії.

Накидку можна одягати на верхній одяг у будь-яку пору року. Вироби підходять під будь-яку комплекцію і зріст. Процес переодягання займає кілька хвилин і не потребує спеціально обладнаного приміщення. Манішка не сковує рухи людини, легко знімається.

Основною перевагою промо накидки 180×50 см вважається низька ціна і висока швидкість виготовлення. Порівняно з брендованими куртками, кепками і футболками, купити манішки 180×50 см з друком можна дуже дешево. Простота виготовлення і невелика витрата тканин і барвників забезпечують швидке виробництво виробів.

Незважаючи на низьку ціну, цей вид манішка 180×50 см або промо накидка 180×50 см вважається дуже ефективним. Промо накидки 180×50 см имеют большую полезную площадь для размещения рекламы. Відсутність ґудзиків, блискавок та інших елементів гарантує доступність розміщеної інформації.

Промо-накидка 180×50 – етапи випуску рекламного одягу.

Процес виготовлення агітаційної продукції складається зі штампування напівфабрикату із синтетичної тканини і друку на ньому замовлених рекламних зображень, слоганів, товарних знаків. Основний матеріал для накидок або манішок – болонья, штучний шовк. Вони найбільш легкі, довговічні та міцні. Тканини легко фарбуються і не вигоряють.

Напівфабрикат являє собою прямокутну ділянку матеріалу з круглим вирізом для голови. Для кріплення і підгону по фігурі на нього пришиваються зав’язки, що скріплюють передню і задню частини.

Сублімаційний друк – ця технологія передбачає розігрів спеціальних чорнил з їхнім переходом із твердого стану в газоподібний. Пари фарби, що випаровується, проникають у пори волокон тканини. Таким чином, утворюється якісне та зносостійке зображення. Методологія гарантує фотографічну якість друку з мінімальною витратою барвників.

Використання промо манішок 180×50 см

Найчастіше вироби застосовують для таких цілей:

  • Залучення уваги людей до різних рекламних акцій, відкриттів магазинів, розпродажів, презентацій.
  • Підвищення впізнаваності фірм і компаній. Для цих цілей група промоутерів, одягнена в брендовані накидки, повинна використовувати й інші агітаційні матеріали, корпоративні прапори, роздавати листівки.
  • Виділення учасників політичних заходів, акцій, мітингів. На манишках можуть бути надруковані слогани виборчих компаній і тези виступів політиків.
  • Визначення учасників змагань, арбітрів і суддів, волонтерів на різних спортивних заходах і змаганнях.

Вас може зацікавити:
Широкоформатний друк | Друк на банері | Друк на банерній сітці меш | Мобільні стенди рол-ап | Мобільні стенди х-банер | Друк на самоклеючій плівці | Друк на перфорованій плівці (OWV) | Мобільні флагштоки з віндерами | Поп-ап стенди | Уф друк на пластику ПВХ | УФ-друк на композиті

Размер:

180×50 см

Материал для печати:

болонья, штучний шовк

Бренд

Арніка-2

Производитель

Арніка-2

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Якщо у вас залишилися запитання або вам потрібна допомога у виборі - зателефонуйте нашим менеджерам за телефоном або напишіть на наш е-мейл, ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни!

+38 (097) 330-47-17
+38 (098) 740-40-21

arnika@arnika2.com