Питання-відповідь

У цьому розділі ви можете знайти відповіді на поширені запитання в компанії Арніка-2.

Які види друку надаємо?


Сольвентний широкоформатний друк.
Широкоформатний друк, в основному використовується для зовнішньої реклами. За допомогою сольвентного друку можливо зробити друк рекламних банерів, друк на сітці меш, друк на самоклеючійся плівці і на інших матеріалах.

Інтер’єрний широкоформатний друк.
Інтер’єрний друк використовується всередині приміщень. Друк здійснюється екологічно чистими чорнилами, з високою роздільною здатністю – до 1440 dpi. Цей метод друку використовується на матеріалах від банера до спеціальних текстилів.

Сублімаційний друк.
Повнокольоровий сублімаційний друк на синтетичних тканинах. Виробляємо друк на матеріалі замовника. Друк прапорів, віндерів та інших виробів.

На яких матеріалах робимо друк?


Виробляємо широкоформатний та інтер’єрний друк на матеріалах:
Банер ламінований
Банер литий
Сітка MESH
Банер литий 5 м
Банер Blockout
Папір блю-бек
Папір сіті-лайт
Самоклеюча плівка
Перфорація (One Way Vision)
Поліман
Шпалери
Textile
Textile Frontlit
Textile Backlit
Виробляємо сублімаційний друк на матеріалах:
Штучний шовк
Сітка
Атлас
Оксфорд
Болонья
Прапорна сітка
Матеріали замовника

Термін служби банера?


Проблема, яка турбує абсолютно всіх – “У випадку якщо ми надрукуємо банер, він прослужить рік? А 2?..”
Конкретно дати відповідь на це запитання “безумовно, провісить” не зуміє жоден експерт (у випадку, якщо експерта насправді таким вважають).
Все Без Винятку перебуває залежно від умов, таких як: граматура банерної тканини, вид монтажу (скоби, мотузка, клейка стрічка, суперклей та ін.), а також зони розміщення. У випадку, якщо банер стане розміщений на стіні всередині приміщення, за відсутності впливів поривів вітру, а також прямих сонячних променів, його можна надрукувати на банері, щільністю 280-410 гр./м2. у таких умовах банер може прослужити не один рік.
Але в разі якщо банер розміщений на вулиці, на відкритому сонці, також на відкритому повітрі, в такому разі навіть банер щільністю 510 гр. / м2. не зуміє гарантувати для вас довговічність.

Що таке віндер?


Віндер – по суті це прапор, а точніше – це форма прапора для переносного флагштока.
Загалом є 6 форм віндерів: вітрило, перо, крило, пляжний, крапля, бриз (прямокутний). Відповідно для перших 5 форм використовують однотипний флагшток із верхівкою (щоглою), що загинається, а для прямокутного флагшток із прямокутною формою.
Вивчити більш детальну інформацію про флагштоки, можна перейшовши в розділ переносні флагштоки

Як довго служать прапори?


Термін служби прапора залежить від погодних умов.
Для розуміння термінів експлуатації прапорів – потрібно знати, що прапори друкуються на прапорній сітці, тобто на тканині щільністю 110 гр/м2, яка не така зносостійка як банер.
Ми імпортуємо флагштоки і прапорцеву сітку європейської якості, відповідно в Європі рекомендація щодо терміну заміни віндерів – від 3 до 6 місяців.
У наших реаліях термін експлуатації прапорів поза приміщенням, а так само з досвіду наших клієнтів, може тривати від 6 місяців і до 1 року, а якщо в приміщенні, то і до 2-3х років.

Які мобільні стенди та виставкове обладнання можна у нас замовити?


Компанія Арніка-2 є прямим постачальником і виробником мобільних конструкцій, а також має власний парк широкоформатного обладнання.
Завдяки цьому ми надаємо нашим клієнтам найвигідніші ціни на мобільні конструкції на ринку України.
У нас ви можете замовити конструкції з печаткою так і без неї. Усю печінку наших конструкцій представлено нижче.
Стенди Х-банер, Стенди Рол-ап, Поп-ап стенди, Флагштоки – віндери, Промостоли, Буклетниці, Текстильні лайтбокси.

Які технічні вимоги для розробки макетів?


Під час широкоформатного друку обов’язкова умова для макетів – це колірна палітра CMYK. Розміри макетів мають бути 1к1 або 1к10 з роздільною здатністю не менше 40-72 dpi за розміру 1к1.
Для розробки макетів віндерів, рекламних стендів, таких як: рол-ап, х- банер, поп-ап стенд, ви можете перейти до відповідних розділів нашого сайту, завантажити заготовки і схеми для дизайну ваших макетів.
Детальніші технічні вимоги знаходяться в розділі Технічні вимоги до макетів.

Як із нами зв’язатися?


Ви можете приїхати до нас за адресою: Україна, м. Київ вул. Костянтинівська, 73 корпус “М”, компанія “Арніка-2”.
Телефонуйте нам: +38 (044) 599-58-31; +38 (097) 330-47-17; +38 (093) 056-11-96
Напишіть нам на пошту: arnika@arnika2.com

Вас може зацікавити:
Друк на банері | Друк на сітці меш | Друк на самоклеющійся плівці | Друк на перфорованій плівці | Мобільні стенди рол-ап | Мобільні стенди х-банер | Мобільні стенди Поп-Ап | Мобільні флагштоки з прапорами | Буклетниці | Промостоли | Рекламні намети та шатри | Друк на папері Polyman | Широкоформатний друк | Інтер’єрний друк | Сублимационная печать | Друк прапорів | Уф друк на пластику | УФ-друк на композиті