Які різновиди прапорів бувають і які особливості їхнього виробництва?
Суть технології перенесення зображень на текстиль – це перехід фарбувальних речовин у газоподібний стан із подальшим фарбуванням носіїв. Інакше кажучи, відбувається проникнення газоподібних фарб у глибину основи, де і відбувається їх конденсація. У підсумку виходять малюнки на тканинах, стійкі як до фізичних пошкоджень, так і до прання. За допомогою такої технології здійснюють друк прапорів.
Цей спосіб принта на тканинах поширений для таких виробництв, як:
- оформлення символікою сумок і таких виробів, як фурошики;
- майок, футболок та інших текстильних виробів;
- корпоративного одягу;
- оформлення інтер’єрних стійок;
- виробництво рекламних прапорів
- авто-прапорці
- настільні прапорці
- промо-накидки
- виробництво віндерів
- друк на тканині тощо.
Через те, що під час нагрівання синтетичні основи переходять у пухкі стани, інакше кажучи, їхні поверхні стають пористими, в які і потрапляють фарбувальні чорнила, тому найбільшого поширення набув сублімаційний друк на текстилі з додаванням синтетики.
Якщо взяти для прикладу виробництво прапорів, то щоб зображення міцно трималося, необхідні полотна з наявністю поліестеру або застосовують обробку тканин праймерами (спеціальними ґрунтовками). В іншому разі малюнки зійдуть уже після першого потрапляння таких виробів під дощ.
Конкурентні переваги друку на текстилі.
За технологіями сублімації можна оформляти як високо тиражну, так і одиничну продукцію. Якість зображень залежить не від кількості самих виробів, а від файлових носіїв, які використовуються для повнокольорового друку.
Друк на текстилі – це найбільш зносостійкий, і найбільш яскравий принт. Він має переваги:
- чіткості та колірної насиченості;
- стійкості до сонячних променів;
- стійкості від впливу, як високої, так і низької температури зовнішнього повітря, вітру, а також опадів.
Які види цієї технології друку бувають?
Залежно від основи, друк прапорів може бути як прямим (причому є два типи цієї технології – це як мокрий, так і сухий принт), так і термотрансферним, або проміжною технологією.
Прямий мокрий спосіб – це коли основа проходить обробку праймером або ґрунтовкою, а потім струменевим принтером відбувається нанесення чорнила. Використовується для виготовлення великих партій продукції.
Прямий сухий спосіб – це коли застосовується як папір для термопереносу, так і лазерний принтер.
Термотрансферна технологія – це процес, який складається з двох етапів:
- друку самого зображення на спеціальному папері для термопереносу;
- з використанням, як термопреса, так і сублімаційних чорнил перенесення малюнка з паперу на основу.
Така технологія поширена для індивідуальних замовлень.
Як підбиття підсумків про технологію друку на тканинах.
Застосовуючи термотрансферний друк символіки, виходять стійкі та яскраві принти. Завжди є можливість і зробити індивідуальні замовлення, і купити прапори у фірм виробників:
- як для зовнішнього, так і для офісного застосування, починаючи від державних прапорів, і регіональних і, закінчуючи партійними;
- як роздаткові, так і настільні прапорці;
- як спортивні, так і корпоративні вимпели;
- як інформаційні, так і рекламні прапори.
Жвавість кольоропередачі, чітка деталізація, максимальна зносостійкість – це головні та визначальні переваги сублімаційного друку.
Вас може зацікавити:
Широкоформатний друк | Друк на банері | Друк на сітці меш | Мобільні стенди рол-ап | Мобільні стенди х-банер | Рекламні намети та шатри | Друк на самоклеющійся плівці | Печать на перфорированной пленке (OWV) | Друк на папері Polyman | Інтер’єрний друк | Уф друк на пластику | УФ-друк на композиті |