Реклама на транспорті – транзитна реклама

Друк на оракалі, друк на самоклейній плівці, ДРУК НА ПЛІВЦІ, друк наліпок, друк плівок

Чому вигідна реклама на транспортному засобі?

Число переглядів реклами потенційними покупцями є ключовим критерієм, що дає змогу оцінити ефективність будь-якого виду реклами. Ні якість банерів, ні якість друку, ні дотепна графіка не зможуть забезпечити хорошу кількість переглядів і приріст клієнтів. Коли ми розміщуємо рекламу в одному місці, то нам доводиться враховувати характер цільової аудиторії, яка буде проходити в місці розташування реклами.

У транспорту ж немає подібних обмежень. Реклама на машине не будет стоять на одном месте. Постійний рух транспорту охоплює значну частину клієнтів, збільшуючи кількість потенційних покупців. Великим плюсом буде розмір транспорту. Наприклад, тролейбус або автобус дуже складно не помітити в міському потоці. Тож можна з упевненістю говорити про те, що реклама дійде до адресатів. Друк на самоклейній плівці використовується для реалізації композицій і подальшої поклейки на транспорт. Заздалегідь відомі маршрути міського транспорту можна використовувати як перевагу під час планування рекламної кампанії.

Який це має вигляд насправді?

Не кожна компанія може дозволити собі яскраву рекламу. Так само як і не кожен дизайнер здатний намалювати картинку, що чіпляє. Але всі хочуть робити на громадському транспорті наївну або зухвалу рекламу.

Ніхто не відмовлятиметься від реклами свого товару на вулицях, тим паче, якщо її помітять багато жителів міста.

Прості рецепти реклами на транспорті.

Рух

Рух є головною перевагою транспортного засобу. Цією перевагою активно користуються багато компаній, рекламуючи свої товари на машинах, автобусах та інших засобах пересування.

Ваша послуга або товар пов’язана з рухом? Завжди знайдеться спосіб вдало обіграти це в рекламі та нанести друк на перфоплівці. Публіка позитивно ставиться до дотепної реклами. Вона не дратує і навіть більше, викликає лише позитивні емоції. Таку рекламу обов’язково сфотографують, надішлють знайомим або просто на пам’ять. Це обов’язково відкладеться в умах людей, що призведе до асоціативного спогаду саме з вашим брендом. А це, своєю чергою, позначиться на зростанні продажів.

Колеса

У будь-якого транспортного засобу є колеса. І їх запросто можна обіграти у своїй рекламній компанії. Трохи уяви, – і ось ваша реклама рухається містом.

Двері

Двері завжди слугують чудовим рішенням під час пошуку оригінального стилю в рекламі. Хороший дизайнер може перетворити двері транспорту на чудовий рекламний трюк, здатний привернути до себе десятки очей жителів міста.

Пасажири, що перебувають усередині, також можуть слугувати помічниками в рекламній кампанії. Можна додати нудної інформації, від якої всі відвертатимуться, але найкращим рішенням буде друк на оракалі. З часткою вигадки дизайнера можна викликати сотні посмішок у перехожих, що призведе до доброзичливого ставлення до продукту.

“Гармошки”

“Гармошка” є у довгих автобусів, трамваїв і тролейбусів. Цей елемент транспорту здатний оживити будь-яку рекламу. На “гармошках” можна розмістити що завгодно. І без винятку, все матиме максимально жвавий і цікавий вигляд.

Цистерни

Фури і великогабаритні вантажівки також підійдуть для розміщення реклами. На них можна підшукати хорошу рекламу, яка запам’ятається жителям не одного міста.

Дахи

Дахи явно недооцінені в плані реклами. З будь-якого вікна дах буде помітний, тому є сенс розташувати друк на перфорованій плівці саме на цій частині транспорту.

Вас може зацікавити:
Широкоформатний друк | Друк на банері | Друк на сітці меш | Сублимационная печать | Мобільні стенди рол-ап | Мобільні стенди х-банер | Мобільні стенди Поп-Ап | Рекламні намети та шатри | Друк на папері Polyman | Мобільні флагштоки з віндерами | Інтер’єрний друк | Уф друк на пластику | УФ-друк на композиті | Друк на тканині | Друк прапорів |