Друк і виготовлення брандмауерів. Більше тільки небо

Брандмауери, друк Брандмауерів, друк на банері, друк банерів, друк на сітці міш

Відомий багатьом з комп’ютерної галузі, термін “брандмауер” з давніх часів позначав глуху стіну, яку використовували як протипожежний захист.

Її зводили, за можливості, з негорючого матеріалу, що давало змогу запобігти поширенню вогню з будівель, розташованих по сусідству.

Згодом такі стіни стали чудовою поверхнею для розміщення реклами. Сьогодні такий майданчик є широко затребуваним. Завдяки своїм особливостям, друк банерів користується особливою популярністю. Вона має масу переваг.

Особливості реклами розміром з будинок – або друк Брандмауера на всю стіну будинку, способом сольвентного друку!

Будучи найбільшою зовнішньою рекламою, друк Брандмауерів здатен створити сильний образ, що запам’ятовується.

Вона привертає увагу здалеку і дає змогу з легкістю прочитати всі дані навіть із вікна автомобіля або громадського транспорту.

Такий спосіб реклами часто використовується великими брендами для створення відчуття переваги компанії. Залежно від розмірів будівлі, таке полотно може мати будь-які параметри. Такий широкоформатний друк дає змогу прочитати напис із далекої відстані.

Вона є домінуючою серед інших рекламних вивісок, щитів, білбордів та інших повідомлень. Знаючи деякі тонкощі створення успішного макета, можна створити дизайн, що запам’ятовується і приверне увагу оточуючих до рекламованого предмета або послуги.

Варіанти розміщення великої реклами.

Для отримання більшого ефекту фахівці рекомендують використовувати розміщення на сусідніх стінах будинків, але з єдиним макетом. Такий варіант дає змогу істотно збільшити площу носія найбільшої реклами і справити ще сильніше враження на оточення.

Чудовим варіантом розміщення також може бути будівля, що будується або реставрується. Розміщені для зведення та ремонту риштування стають підходящою платформою, куди можна замовити брандмауер на будь-який смак. Такі рекламні матеріали виготовляються на основі сітки, тобто перфорованої банерної тканини. На відміну від звичайного банерного матеріалу з великою щільністю, друк на банерній сітці Mesh не перекриває світло будівельникам. Вона не має небезпечної парусності, що через велику вагу може зіпсувати хід робіт у будівництві.

Основні помилки під час друку брандмауерів.

Недотримання деяких правил може зіпсувати ефект навіть від такої великої реклами, як брандмауер. Дизайнери радять:

  • не ділити рекламне поле на окремі зони, “розрізаючи” їх на окремі шматки;
  • не використовувати в дизайні занадто багато тексту. Слід витримувати достатній простір для зручності під час читання здалеку, інакше друк перетвориться на великі плакати, які можна прочитати тільки з близької відстані.

Замовити друк на банері або друк на сітці меш можна в нашій компанії в Києві, так само здійснюємо доставку по всій Україні!