Для чого використовувати інтер’єрний друк для кухні?

Друк на оракалі, друк на плівці, інтер'єрний друк

Навіщо прикрашати гарний інтер’єр.

Ресторани і кафе від закладів громадського харчування відрізняються не тільки високим рівнем обслуговування, рівнем якості кухні, а ще й внутрішньою обстановкою – інтер’єром. На стінах часто можна побачити картини, репродукції та фотографії, незалежно від ретельно опрацьованого дизайну, різноманітних елементів декору та стилю приміщення.

За допомогою фотографій, репродукцій або картин досить просто створити настрій у відвідувачів. Це і приналежність сучасного оформлення, і певна данина традиції.

Основний плюс картини в рамці.

Усі дизайнерські рішення, такі як плитка, стельовий візерунок, оздоблення стін, виконуються надовго, і наступні зміни будуть дуже нескоро. І навіть якщо це найякісніше виконаний дизайнерський проєкт, пізно чи рано інтер’єр почне приїдатися і захочеться чогось новенького. У такому разі на виручку і приходять картини, репродукції або фотографії.

Як зробити кухню неповторною і стильною.

Кухонний “фартух” – функціональна прикраса кухні.

На більшості кухонь є простір між стільницею і навісними шафками, який називається “фартухом”. Зазвичай кухонний “фартух” захищений від бризок і пари кахлем. Це зручне, технологічне рішення. Але, незважаючи на все розмаїття в будівельних магазинах, кількість готових орнаментів і малюнків на кахлі сильно обмежена. І тим не менше, незважаючи на величезний вибір у продажу, кількість малюнків і орнаментів вельми обмежена. Щоб урізноманітнити кухню і надати їй індивідуальності, багато хто використовує забавні наклейки у вигляді силуетів з вінілу.

Фантазію можна не обмежувати тільки силуетними малюнками. За допомогою друку на плівки можна перенести на кухонний “фартух” будь-який колаж і вподобану фотографію з будь-яким зображенням. Наприклад, це може бути зображення смаколиків, фруктів, кондитерських виробів або просто зі смаком підібраний натюрморт чи пейзаж. Дуже ефектний вигляд мають різні орнаменти, наприклад, рослинні.

Роздрукувати можна будь-який улюблений пейзаж. І коли ви готуватимете обід своїм близьким, то зможете милуватися каналами Венеції.

На що слід звернути увагу.

Після того, як друк на плівці буде готовий, її ламінують. У такому вигляді її можна сміливо піддавати миттю. Прикрасити кухню фотодруком можна ще одним способом – поверх роздруківки встановити скло, яке утримують завдяки спеціальним пристосуванням, що мають акуратний вигляд, або посадити на силіконовий клей, якщо дизайнерське рішення не допускає жодних деталей, які б відволікали. Щоправда, в такому разі буде дуже складно змінити зображення.

Обов’язково під час ремонту поклейте шпалери за шафками і замовте кухонний “фартух” із запасом, щоб під час переміщення меблів на кухні не залишилося незрозумілих смуг з інших матеріалів.

Наша компанія “Арніка-2” використовує плівку Оракал. Друк на самоклеючій плівці – це якість і надійність.

Фотошпалери з друком у компанії Арніка-2.

Стіна – вхід в іншу реальність

Збільшити візуально простір кухні красивим пейзажам паризької вулиці, зможе друк на шпалерах. Якщо картинка буде виконана на всю стіну, то реалістичний ефект буде забезпечений. Інтер’єрний друк здатен перенести вас у будь-яку точку світу. І ось ви вже не за своїм кухонним столом, а в паризькій затишній кав’ярні, де світить сонце і у вазонах ростуть прекрасні квіти.

Які нюанси слід врахувати при виборі фотошпалер.

Якщо наклеїти фотошпалери поперек усього інтер’єру, то створюється відчутний ефект дисонансу. Адже це не просто картина. Навіть якщо роздруківка не на всю стіну, а невеликого розміру, все-таки важливо враховувати дизайн і стиль кухні, щоб ефектно доповнити, а не зіпсувати простір.

Зупиніть свій вибір на таких сюжетах, які довго тішитимуть вас і не набриднуть з дрібними деталями в досить великій кількості, бо замінити фотошпалери набагато складніше і дорожче, ніж змінити репродукцію.

Вас може зацікавити:
Широкоформатний друк | Друк на банері | Друк на сітці меш | Сублимационная печать | Мобільні стенди рол-ап | Мобільні стенди х-банер | Рекламні намети та шатри | Друк на папері Polyman | Мобільні флагштоки з віндерами | Печать на перфорированной пленке (OWV) | Уф друк на пластику | УФ-друк на композиті | Друк на тканині | Друк прапорів |