20.00 

Для гідного і привабливого виділення свого автомобіля у величезному потоці транспортних засобів, останнім часом стає досить модним використовувати авто-прапорці.

Артикул: pechat-avto-flazhkov-35h25-sm Категорія:

Виготовлення та друк автомобільних прапорців або авто-прапорці високої якості.

Для гідного і привабливого виділення свого автомобіля у величезному потоці транспортних засобів, останнім часом стає досить модним використовувати авто-прапорці. Адже такий спосіб привернення уваги чудово підходить як до корпоративних, так і до особистих машин, адже ці цікаві та симпатичні вироби дають можливість їхньому власнику проводити рекламну кампанію брендів різних виробників, прикрашати своїм виглядом різноманітні промоакції, спортивні, масові та благодійні програми, а також чепурити державні й особисті урочистості.

Автомобільні прапорці дуже просто і надійно кріпляться зовні автомобіля і всередині салону, водночас не знижуючи огляд водієві і не завдаючи шкоди деталям, на яких вони встановлені.

Кожен водій, який побажав купити авто-прапорці, може впевнено звертатися в магазин компанії “Арніка-2”, де можна здійснити замовлення на виготовлення подібної продукції із зображеннями міських символів, обласних визначних пам’яток, найрізноманітніших марок фірм, автомобільних салонів, назв держустанов та спеціальних служб, спортивних організацій і політичних партій. Оскільки компанія здійснює свою діяльність на ринку поліграфії та реклами в Україні з 1994 року, то можливості її технологій дозволяють виготовлення авто-прапорців розміром 0,25×0,35 м. без урахування підставки, а цех друку оснащено сучасним обладнанням для виробництва авто-прапорців за допомогою сублімаційного друку.

Послуги з виготовлення авто-прапорів

Компанії “Арніка-2” вже тривалий період часу надає допомогу з виготовлення авто-прапорців з будь-яким необхідним тематичним зображенням. Високоякісний друк авто-прапорців виконується шляхом нанесення написів або зображення на тканину зі штучного шовку або прапорну сітку способом перенесення зображення на тканину. Такий метод гарантує отримання добротного принта, його надійну стійкість до линяння, вигоряння і знебарвлення, а також радує око величезною насиченістю відтінків.

При виконанні друку на тканині зі штучного шовку, зображення може на 90% відбиватися і на іншій стороні прапорця, таким чином створюючи явну видимість дзеркального, двостороннього друку. Завдяки невагомості матеріалу. шовкові прапорці привабливо майорять за найлегшого подиху вітру.

Прапорна сітка має високу міцність і тому вельми надійно здатна переносити будь-які руйнівні та шкідливі кліматичні випробування. Вона дуже добре піддається прямому друку і прекрасно зарекомендувала себе під час виготовлення авто-прапорцівників.

Також автомобільні прапорці комплектуються спеціальними підставками, які виконують роль спеціального кріплення і з їхньою допомогою легко здійснити встановлення прапорця в будь-якому місці автомобіля, без нанесення йому шкоди. Такий метод кріплення не вимагає спеціального вміння від водія під час встановлення, гарантує надійне з’єднання з деталлю автомобіля і витримує напругу, що виникає від повітряного потоку за нормальної швидкості їзди.

Переваги друку авто-флажків.

За допомогою друку, що являє собою перенесення зображення з тимчасового носія на тканину, під час якого барвник переходить у газоподібний стан, гарантуючи глибоке проникнення в структуру матеріалу та створення живих і яскравих кольорів з тонкою деталізацією, компанія “Арніка-2” успішно виготовляє авто-прапорці з високою якістю принта. Можна виділити такі переваги цього методу друку:

  1. Надійна екологічність технологічного процесу.
  2. Чудова якість малюнків.
  3. Концентровані, чіткі та соковиті кольори.
  4. Велика витривалість до вицвітання.
  5. Здатність витримувати велику кількість прань.
  6. Можливість виконувати друк найрізноманітніших тематичних зображень у великих тиражах.

У разі виникнення необхідності цікавого оформлення особистої або корпоративної машини яскравими і красивими символами, для вигідного виділення в майбутньому заході, найправильнішим рішенням буде замовити і купити авто-прапорці в компанії “Арніка-2”, оскільки її співробітники завжди готові до нових ідей і відрізняються сумлінним підходом до роботи.

Вас може зацікавити:
Широкоформатний друк | Друк на банері | Друк на банерній сітці меш | Мобільні стенди рол-ап | Мобільні стенди х-банер | Друк на самоклеючій плівці | Друк на перфорованій плівці (OWV) | Мобільні флагштоки з віндерами | Поп-ап стенди | Уф друк на пластику ПВХ | УФ-друк на композиті

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Якщо у вас залишилися запитання або вам потрібна допомога у виборі - зателефонуйте нашим менеджерам за телефоном або напишіть на наш е-мейл, ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни!

+38 (097) 330-47-17
+38 (098) 740-40-21

arnika@arnika2.com