Як прикрасити громадський і свій автотранспорт?

друк на перофорації, інтер'єрний друк на перофорації, друк на перфорації, друк на перфе, друк на owv, перфорована плівка на вікна, широкоформатний друк, широкоформатний друк на перфоплівці

Друк на самоклейці – це сучасний спосіб досягнення рекламних цілей і прикрашання приміщень.

На Українському ринку друк на плівці з’явився не так давно, трохи більше 15 років тому. Однак на сьогодні сфера його застосування дуже широка. Серед найбільш затребуваних напрямів використання друку на самоклеючій плівці можна відзначити такі:

  • виготовлення зовнішньої реклами;
  • створення світлових коробів і світлових панно;
  • оформлення транспортних засобів, вікон торгових і офісних
  • приміщень, вітрин, скляних перегородок;
  • друк наклейок.
Компанія “Арніка-2” виконує друк на плівці з використанням найсучасніших пристроїв для друку. Використання нашого обладнання забезпечує якість друку зображення в діапазоні від 360 до 1440 dpi, залежно від напрямку застосування друкованої продукції.
 
Компанія використовує для друку тільки якісні плівки виробництва Німеччини та Китаю, які добре зарекомендували себе на ринку завдяки високій якості та довгому терміну служби.
 
Залежно від поставлених замовником завдань, використовується плівка самоклейка, або плівка без клейової основи.

Друк на плівці самоклейці та її характеристики.

Для друку може використовуватися плівка таких видів:

  • транслюцентна (світлорозсіювальна);
  • глянцева;
  • матова;
  • перфорована;
  • прозора.

Особливістю світлорозсіювальної плівки є внутрішнє біле покриття, що сприяє рівномірному розсіюванню світла, яке надходить від джерела освітлення. Завдяки цьому покриттю зображення, нанесене на таку плівку, не спотворюється білястими плямами в місцях розташування лампочок і виглядає чітким і яскравим. Саме ця властивість зумовила широке застосування такого виду плівки для створення інтер’єрних світлових панно, різних вивісок і рекламних світлових коробів.
Друк на прозорих і перфорованих плівках застосовується, в основному, для створення реклами на транспорті. Друк на матових і глянцевих плівках – під час виготовлення плакатів, наклейок, постерів.

Друк на плівці з високою роздільною здатністю.

Один із найбільш затребуваних напрямів використання самоклейної плівки на сьогодні – це інтер’єрний друк на плівці, що дає можливість декорувати поверхні практично будь-якої форми і призначення. Під час виконання таких робіт знаходять застосування плівки різних видів. Так, наприклад, для оформлення скляних вітрин і перегородок застосовуються прозорі плівки. Водночас матові та глянцеві плівки використовуються для декорування різних ніш, для оформлення меблів, а також для створення сучасних і яскравих “фартухів” у кухнях замість звичної кахельної плитки.
 
Одним словом, друк на самоклейці надає дуже широкий спектр можливостей для вирішення рекламних і декораторських завдань.