Друк на банері

У поліграфії Арніка-2 ви можете замовити друк на банері або друк банера у Києві.

Поліграфія Арніка-2 здійснює друк банерів або так званий банерний друк за характеристиками клієнта. У роботі ми використовуємо передове оснащення, що дозволяє досягти ідеального результату, скоротивши одночасно витрати та час на виробництво та виготовлення банера з печаткою у Києві. Також ви можете купити або замовити друк банера будь-якого розміру та у великій кількості, проте ми надаємо можливість замовити друк на банері в одиничному екземплярі, оскільки виконуємо замовлення від 1 м2.

Нижче наведено таблицю з цінами за один квадратний метр друку на банері. Можливий як односторонній, так і двосторонній банерний друк.

МатериалЕд. изм.Сольвентная печать 360x720 pdiИнтерьерная печать 1200 dpi
Ламинированный баннер до 3.2 мкв. м114 грн/м2215грн/м2
Литой баннер до 3.2 мкв. м140 грн/м2253 грн/м2
Литой баннер 5 м (4+0)кв. м176 грн/м2-
Литой баннер 5 м (4+4)кв. м242 грн/м2-
Баннер Blackout (4+0)кв. м215 грн/м2-
Баннер Blackout (4+4)кв. м319 грн/м2-

Якщо ви робите замовлення на друк банера, то в ціну включено встановлення люверсів через 50 см з підворотом.

Замовити друк банерів за низькими цінами можна в нашій компанії.

Друкарня Арніка-2 з 1994 року спеціалізується на випуску поліграфічної та рекламної продукції, таких як: банер для фотозони, рекламні банера, стійка для банеру 2х2, банерна розтяжка або банер з люверсами для внутрішнього використання, а також для зовнішньої реклами, вдосконалюючи свої методологічні та Технічні потужності.

Навіщо використовують друк на банері?

Банерний друк успішно лідирує серед інших модифікацій зовнішньої реклами. Це зумовлено лояльною та низькою вартістю та рівнем ефективності банерів з печаткою. При цьому рекламна міць банерного стенду або стійки багато залежить від якості картинки. Тому не варто економити на виробництві реклами, інакше доведеться заплатити двічі.

Широкоформатна поліграфія Арніка-2 пропонує купити банер з різною обробкою периметра, наприклад – банер з люверсами (банерна розтяжка), банер з печаткою та провареними кишенями або виконати замовлення просто банера з проваркою по периметру доповнені високоякісною та стійкою сольвентною.

Що таке друк на банері (виготовлення банера)? – це зносостійкі вироби, на які наносять зображення методом широкоформатного або інтер’єрного друку, тривалий час не схильні до вигоряння чорнила, а також мають високу стійкість до погодних умов.

У нашій компанії роздруківка банерів (банерний друк), вартість якої залежить від розмірів конструкції, рекламного вмісту та матеріалу основи буде для вас завжди найкращим варіантом. Ми є поліграфією та виробником продукції, що, у свою чергу, дозволяє отримати кінцевому споживачеві друк банера недорого з високою якістю як матеріалу, так і друку.

Приклади успішно реалізованих проектів та виготовлення рекламних банерів у Києві можна вивчити на сайті.

Тут же можна замовити та купити друк на банері, виробництво банерів чи рекламний банер, за допомогою зворотного дзвінка або написавши на пошту, обговоривши з менеджером деталі співробітництва.

Класифікація виробництва та виготовлення банерів із печаткою, а також друку банерів для зовнішньої реклами в Україні.

Ви можете придбати банер з печаткою будь-якого розміру. Реалізуємо на замовлення друк великих банерів у Києві та Україні з наступних типів матеріалів:

  • Ламінований банер шириною до 3,2 метра – найдешевший варіант для друку використовується для недовговічних або разових акцій
  • Литий банер до 5 метрів – використовується як міцний і надійний матеріал для тривалого використання, наприклад, для експонування реклами на зовнішніх рекламних щитах або виготовлення брандмауерів.
  • Банер Blackout шириною до 3,2 метрів – не пропускає світло і використовується для друку двосторонніх банерів – тобто зображення видно, як лицьової сторони, так і з зовнішньої.
  • Банер Backlight шириною до 3,2 метра – добре пропускає світло і використовується для просвітних конструкцій.
  • Двосторонній банер шириною до 5 метрів – використовується, коли виникає потреба експонувати вашу рекламу з двох сторін.

Виходячи з варіантів банера можна вибирати для чого використовувати матеріал:

  • Друк банерів для різних конструкцій із освітленням
  • Друк на банері з використанням друку на двох сторонах
  • А також друк на литому банері, для будь-яких рекламних цілей
  • Друк рекламних банерів

Варто мати на увазі, що дешевша банерна тканина, так званий ламінований банер, прослужить не довго, друк на ламінованому банері схильний до пошкоджень і може дуже легко порватися при вітряних навантаженнях.

Більш дорогий матеріал – литий банер прослужить набагато довше, широкоформатний друк на литому банері не вигоряє до року, а також він набагато міцніший, що дозволяє матеріалу прослужити до 3-х років, наприклад, на литому банері друкують вінілові брандмауери.

Наприклад, у нас часто купують: друк банера 2х2 м, друк банера 2х3 м, друк банера для фотозони, друк банера на день народження, друк на банері (рекламний банер) з люверсами, а також для будь-якого іншого призначення та будь-якого розміру.

Ми приділяємо особливу увагу після друку. Термін служби реклами залежить від правильного кріплення. Фахівці компанії Арніка-2 встановлять на банер люверси, зроблять проварювання або підворот по периметру, а також можуть виготовити полотно з кишенями, які дозволять закріпити рекламні матеріали навіть на нерівній поверхні.

Замовивши виготовлення банерів (друк на банері) в нашій компанії, ви отримаєте готову продукцію терміново, недорого і при цьому у високій якості виконання та зовнішньої обробки, будь то банер з люверсами або банер з проваркою.

Інтер’єрний друк на банері використовується для наших стендів рол-ап та стендів х-банер, а саме: рол-ап економ, рол-ап стандарт, двосторонній, ексклюзив, люкс. Для стендів х-банер: економ, стандарт та преміум. Для цих стендів ми використовуємо друк на ламінованому або литому банері. Інтер’єрний друк на банері використовується в основному для закритих приміщень, і де потенційні клієнти можу побачити вашу рекламу з близької відстані, а також має мінімальний запах, що не заважатиме перебувати в приміщенні.

Якщо вам необхідний друк банера терміново, обов’язково обмовте терміни виготовлення та виробництва банерів з менеджером нашої компанії.

Сфери застосування банера з широкоформатним та інтер’єрним друком.

Незалежно від того, яка основа використовується, виробництво банерів і друк банера способом сольвентного або інтер’єрного друку залишається затребуваним в рекламній індустрії протягом останніх років.

Все завдяки достоїнствам друку та якості деталізації картинки, оперативності виробничого процесу, широкому охопленню потенційної аудиторії, зносостійкості, простій установці та монтажу.

Вивчити весь асортимент рекламної продукції, яку ми виготовляємо за допомогою широкоформатного друку – можна на нашому сайті. Тут же   є прайси на затребувані послуги, друку на інших матеріалах.

Замовити виготовлення та виробництво або купити банер з печаткою, банер для фотозони, банер з люверсами, банер розтяжка, дізнатися скільки коштує банер можна зателефонувавши до нас за телефоном, вказаним на сайті, або замовивши зворотній дзвінок, а наші менеджери зв’яжуться з вами та підкажуть, який саме матеріал вибрати для замовлення.

Здійснюємо доставку банерів з печаткою та обробкою по всій Україні, а також у Києві, провідними поштовими та кур’єрськими компаніями.

У Києві доступний самовивіз готових банерів з печаткою та обробкою з нашого офісу та виробництва.

Вас може зацікавити:
Широкоформатний друк | Друк на сітці меш | Інтер’єрний друк | Сублімаційний друк Мобільні стенди рол-ап | Мобільні стенди х-банер | Мобільні стенди Поп-Ап | Мобільні флагштоки з прапорами | Буклетниці | Промостолы | Текстильні системи Рекламні намети та шатри | Друк на самоклеющійся плівці | Друк на перфорованій плівці (OWV)Друк скролів |